​ ​
GİYİM
Sanko Park 34 bay-bayan 8 bay 18 bayan 9 çocuk mağazası olmak üzere Mango, Marks&Spencer, H&M gibi dünya markalarının yanında, 7'den 70'e her kesime hitap eden kaliteli ve şık ürünleri bulabileceğiniz 70 giyim mağazasıyla hizmet vermektedir.
AKSESUAR / KİŞİSEL BAKIM
Accesorisize, Gratis, , Flormar, Golden Rose, Tekin Acar Cosmetics, Watsons gibi mağazaları bulunan Sanko Park aksesuar ve kişisel bakım ürünlerinde birçok çeşit kaliteli hizmet veren 15 aksesuar 11 kişisel bakım olmak üzere 26 mağazasıyla hizmet vermektedir.
AYAKKABI
Her dönem moda ayakkabıları bulabileceğiniz Sanko Par'ta Flo, Hotiç,Kemal Tanca, Togo gibi toplamda 12 mağazasıyla hizmet verilmektedir.
KÜLTÜR/EĞLENCE
Sanko Park’ta eğlence alanları,sanat galerisi,karting,eğlence merkezi,çocuk oyun alanı ve sinema salonları ile nezih ve eğlenceli vakit geçirme imkanı sunulmaktadır.
TEKNOLOJİ
Sanko Park en yeni teknolojileri bulabileceğiniz Teknosa,Vatan Bilgisayar,Apple,Vodafone,Türkcell,Sony,LG,Avea gibi 9 mağazasıyla hizmet vermektedir.
EV TEKSTİLİ / MUTFAK
Ev dekorasyonunda en ince ayrıntılara kadar yardımcı olan Bernardo, English Home,Sarev gibi 12 mağazayla hizmet vermektedir.