? ?
SİNEMA
* Sinema biletleri online olarak www.biletinial.com adresinden temin edilmektedir.

* Özel durumlar için salon ve seans saatleri değişiklik gösterebilir. Satış sistemimiz internette online olarak hizmete açık olduğundan en net bilgi www.biletinial.com dan takip edebilirsiniz.

YARATIK: COVENANT (TR DUBLAJ)
Seans : 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:     Bilim KurguAksiyonGerilimMacera
Yönetmen    Ridley Scott
Oyuncular:  Michael Fassbender Katherine Waterston Billy Crudup Danny McBride Demián Bichir

Konusu:

Prometheus'un yolculuğunun ardından Covenant adlı gemiyle yeni bir ekip, uzayın derinliklerine doğru yeniden yola çıkar. Varolduğunu bilmedikleri bir gezegene varırlar, ancak burada tehlikeli yaratıklar ve daha önceki Prometheus seyahatinden sonra burada kalmış David'le karşılaşacaklardır.

Prometheus'un başrol oyuncuları Michael Fassbender ve Noomi Rapace, devam filmi Alien: Covenant'ta da seyircinin karşısında olacak.

KOLONYA CUMHURİYETİ
Seans : 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Yapımı :             2017 - Türkiye
Tür:    Komedi
Yönetmen    Murat Kepez
Oyuncular:  Çağlar Çorumlu Büşra Pekin Ersin Korkut Uğur Bilgin Mahir İpek

Konusu:

Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını, olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen (Çağlar Çorumlu) için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke haline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Peker, eşi Mualla (Büşra Pekin) ve danışmanlarıyla birlikte Amerika'yla baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır.

HER ŞEY MÜMKÜN
Seans : 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Yapımı :             2017 - Türkiye
Tür:    KomediRomantik
Yönetmen    Alper Babayağmur
Oyuncular:  Yetkin Dikinciler Azra Akın Levent Ülgen Mehtap Bayri Goncagül Sunar

Konusu:

Zengin bir işadamı, sevgilisiyle birlikte yakalandığı fotoğraflarla şantaja maruz kalınca başka bir çare bulmak zorunda kalır. Bu da, tesadüfen varlığından haberdar olduğu, kendisine ikizi gibi benzeyen, piyangoyu kazanıp tüm eski hayatını geride bırakmış tesisatçı İbrahim ile yer değişmesi olur. Ancak güzel sevgilisinin bu 'kopyaya' aşık olması üzerine işler kontrolden çıkacaktır.

GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2 (TR DUBLAJ)
Seans : 16:45 - 19:15 - 21:45

Yapımı :            2017 - ABD
Tür:    Bilim KurguAksiyon
Yönetmen    James Gunn
Oyuncular:  Chris Pratt Zoe Saldana Dave Bautista Karen Gillan Pom Klementieff

Konusu:

2014'te çekilen Galaksinin Koruyucuları filmindeki maceraların devamı niteliğindeki bu filmde Peter Jason Quill, yani Star-Lord (Chris Pratt) arkadaşları suikastçi Gamora (Zoe Saldana), ailesinin intikamını almak için tüm galaksiyi dolaşan Drax (Dave Bautista), ödül avcısı rakun Rocket ve onun yanında dolaşan Groot ile birlikte babasının kökenlerini arıyor. Bu yolculuk sırasında galaksinin değişik yerlerinde savaşırlarken yanlarına yeni yol arkadaşları da katılıyor.

NANE İLE LİMON: KAYIP ZAMAN YOLCUSU (TR DUBLAJ)
Seans : 11:00 - 13:00 - 15:00

Yapımı :           2016 - Türkiye
Tür:   Animasyon
Yönetmen    Günay Köker
Oyuncular:  Seda Güven Ali Uyandıran Anıl İlter Balım Gaye Bayrak Şahan Yıldırım

Konusu:

Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber'dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane'nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör'le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon'un ellerindedir. Nane ile Limon'un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem'den yardım isterler. Profesör ‘ün kızı Evren'in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar!

BAHTİYAR BAHTIKARA
Seans : 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Yapımı :           2017 - Türkiye
Tür:   Komedi
Yönetmen    Ergin Yılmazer
Oyuncular:  Kadir Çöpdemir Yeşim Salkım Yakup Yavru Gülnihal Demir Metin Zakoğlu

Konusu:

Annesi Terbiye ve 2 yeğeniyle birlikte yaşayan Bahtiyar Hoca (Kadir Çöpdemir), annesinin sürekli sorunlar çıkarması nedeniyle bir türlü evlenememiştir. Kasabalarına yeni taşınan Pakize'den (Yeşim Salkım) ilk karşılaşmalarından itibaren hoşlanan Bahtiyar, onunla nikah kıymayı kafasına koyar. Ancak yeğeni Kırık Orhan'ın da Pakize'de gözü vardır ve Pakize için büyü de dahil her şeyi deneyecektir.

KANLI OYUN
Seans : 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

Yapımı :           2016 - Avustralya
Tür:   Korku
Yönetmen    Cameron Cairnes Colin Cairnes
Oyuncular:  Meegan Warner Ian Meadows Josh Quong Tart Olivia DeJonge Steve Mouzakis

Konusu:

Scare Campaign adlı kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve ilgiyle takip edilmektedir. Ancak internet üzerinden yayın yapan bir başka program, reytinglerini tehdit etmeye başlayınca şakaların dozunu bir adım öteye götürmeye karar verirler. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan'ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür.

4N1K
Seans : 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30

Yapımı :          2017 - Türkiye
Tür:    KomediRomantikGençlik
Yönetmen   Deniz Coşkun
Oyuncular:  Gözde Mutluer Burak Yörük Sina Özer Hasan Denizyaran Cemrehan Karakaş

Konusu:

Yaprak (Gözde Mutluer) çocukluk yıllarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz'un yanında adeta erkek gibi büyüyen Yaprak, Barış (Burak Yörük) ile tanışmasının ardından bambaşka bir dünyayla tanışır. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gereken yapmak, bir seçim yapma aşamasına gelecektir.

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ (TR DUBLAJ) 3D
Seans : 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15

Yapımı :         2017 - ABD ,  İngiltere
Tür:    AksiyonFantastikMacera
Yönetmen   Guy Ritchie
Oyuncular:  Charlie Hunnam Jude Law Astrid Berges-Frisbey Djimon Hounsou Eric Bana

Konusu:

Londra sokaklarında büyümüş Arthur (Charlie Hunnam), saplandığı yerden efsanevi kılıç Excalibur'u çıkarana dek kral soyundan olduğunu hiç bilmemiştir. Ancak iş kılıcı çıkarmakta değil, doğru kullanmayı bilmektedir. Krala isyan eden bir gruba katılan Arthur, ailesini öldürerek tahta çıkan acımasız Vortigern'i (Jude Law) alt etmeye çalışacaktır

SAFTRİK GREG'İN GÜNLÜĞÜ: BENDE BU ŞANS VARKEN! (TR DUBLAJ)
Seans : 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:    Komedi
Yönetmen   David Bowers
Oyuncular:  Alicia Silverstone Tom Everett Scott Chris Coppola Jason Drucker Courtney Lauren Cummings

Konusu:

Anne, babası ve iki erkek kardeşiyle birlikte büyükannelerinin 90. doğum günü kutlamasına katılmak için yollara düşen Greg'in aklında başka planlar vardır. Indianapolis'te düzenlenecek oyun fuarına katılmak isteyen Greg ve kardeşleri bu yolculuğu sabote edecek, Heffley ailesinin fertleri unutamayacakları olaylar yaşayacaktır.

HIZLI VE ÖFKELİ 8
Seans : 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

Yapımı :        2017 - ABD
Tür:    AksiyonGerilimMaceraSuç
Yönetmen   F. Gary Gray
Oyuncular:  Vin Diesel Charlize Theron Dwayne Johnson Jason Statham Michelle Rodriguez

Konusu:

Yıllardır birlikte çalışan, adeta aile gibi olan ekibin beyni Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken gizemli Cipher'ın (Charlize Theron) saflarına katılarak en yakınındaki insanlara ihanet etmiştir. Cipher tam bir teknoloji dehasıdır ve gerçek bir kaos çıkarabilmek için Dom'u da yanına çekmiştir. Bu olayın şokunu atlatmaya çalışan ekip, Cipher ve Dom'u durdurabilmek için eski düşmanları Deckard Shaw'un (Jason Statham) da yardımına ihtiyaç duyacaktır.
Serinin 8. filmi 13 Nisan 2017'de vizyona giriıyor.